Çekmeköy Anahtar Teslim Tadilat
Çekmeköy Anahtar Teslim Tadilat

Çekmeköy Anahtar Teslim Tadilat

 

Anahtar Teslim Tadilat uygulamalarımızı daire, ofis, iş yeri, villa ve tüm yapılarınız için eşyalı ya da eşyasız fark etmeksizin tecrübeli profesyonel ekibimizle yeniliyoruz.

 

Anahtar Teslim Tadilat işlemlerinde Verdiğimiz Başlıca Hizmetler;


Boya badana; Öncelikli olarak alanın boya olmaması için poşetleme ve bantlama işlemi yapılır. Duvarlarda boya uygulamasına engel olacak alanlar alçı sıva ile tamir edilir. Alçı sıva sonrası boya ustası öncesinde karar vermiş olunan boya ile duvarlar boyanır.


Duvar Kağıdı; iç mekanların duvarlarını kaplamak ve dekore etmek üzerine kullanılan bir iç dekorasyon ürünüdür. Duvar kağıdında en çok ürün kalitesi ve duvar kağıdını uygulayan ustanın yapıştırma becerisi önemlidir.


Mobilya tamiri veya yenilemesi, Ev ofis iş yerinizde bulunan mutfak dolabı, banyo dolabı, raf, bahçe çiti gibi tüm mobilya ve uygulamalarla uzman ekibimizle yanınızdayız.


Mutfak dolabı değişikliği,


Banyo yıkma ve yenileme, Banyo fayans değişimi, yenilemesi, bahçe seramik ve fayans işleri ile birlikte dekoratif duvar örme işleri uzman ekiplerimizce yapılmaktadır.


Fayans ve Laminant parke döşeme,


Alçıpan bölme, asma tavan


Anahtar teslim tadilat uygulamalarında firma prensibimiz gereği tekliflerimiz malzeme hariç olarak verilmektedir. Boya badana uygulamaları, çatı tamiri ve izolasyon uygulamalarında ise işin aksamaması ve işin birbirleriyle ilişkili olmaları nedeniyle teklifimiz genel itibari ile malzeme dahildir.

 

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014